Berghege wint prijsvraag landgoed Hartenstein

  • 3 mei 2000

In mei 2000 is Bouwbedrijf Berghege uit Oss door de gemeente Renkum geselecteerd voor de projectontwikkeling van Landgoed Hartenstein. De opdracht was een idee voor ‘wonen plus’ te ontwikkelen waarin luxe woningen gecombineerd werden met zorg. Uitgangspunten van Berghege bij de conceptontwikkeling waren respect voor het park en integratie in de bestaande omgeving.

Op basis van drie maanden voorbereiding en een intensieve samenwerking met A+D+P Architecten, DS Landschapsarchitecten en Althus Advies en Ontwikkeling heeft Berghege haar voorstel voor Landgoed Hartenstein uitgewerkt. Nu de gemeente Renkum voor Berghege als projectontwikkelaar heeft gekozen, gaat het Osse bouwbedrijf de details van dit concept nader uitwerken. Naar verwachting zal eind 2002 worden gestart met de voorbereidingen voor de bouw van de 24 luxe appartementen.


ga terug

Volg ons op:

Om deze website goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. Instellingen Direct Accepteren